Sage DataStream XML API integration (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Next
ca: Següent

en: Search
ca: Cerca

en: Category
ca: Categoria

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: Prev
ca: Ant.

en: Order
ca: Ordre

en: Clear
ca: Neteja

en: Search results
ca: Resultats de la cerca

en: No results found.
ca: No s'han trobat resultats.

en: Products
ca: Productes

en: Per page
ca: Per pàgina

en: Items per page
ca: Elements per pàgina
