Sage DataStream XML API integration (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Next
cs: Další

en: Search
cs: Hledat

en: Category
cs: Kategorie

en: Default
cs: Výchozí

en: View
cs: Zobrazit

en: Prev
cs: Předchozí

en: Clear
cs: Vymazat

en: Search results
cs: Výsledky vyhledávání

en: Products
cs: Produkty

en: Per page
cs: Na stránku

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: Price:
cs: Cena:
