Sage DataStream XML API integration (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Next
da: Næste

en: Search
da: Søg

en: Category
da: Kategori

en: Default
da: Standard

en: View
da: Vis

en: Prev
da: Forrige

en: Order
da: Rækkefølge

en: Clear
da: Ryd

en: Search results
da: Søgeresultater

en: No results found.
da: Ingen resultater fundet

en: Products
da: Produkter

en: Enable debugging
da: Aktivér debugging

en: Per page
da: Pr. side

en: Items per page
da: Antal elementer

en: Price:
da: Pris:

en: Display settings.
da: Indstillinger for visning.
