Sage DataStream XML API integration (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Next
fr: Suivant

en: Search
fr: Rechercher

en: Category
fr: Catégorie

en: Default
fr: Par défaut

en: View
fr: Voir

en: Category:
fr: Catégorie :

en: Prev
fr: Préc.

en: Order
fr: Ordre

en: Clear
fr: Vider

en: Search results
fr: Résultats de la recherche

en: No results found.
fr: Aucun résultat n'a été trouvé.

en: Products
fr: Produits

en: Enable debugging
fr: Activer le débogage

en: Per page
fr: Par page

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: Price:
fr: Prix :

en: Display settings.
fr: Paramètres de l'affichage.
