Sage DataStream XML API integration (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Next
gu: આગળ

en: Search
gu: શોધ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Search results
gu: પરિણામો શોધો
