Sage DataStream XML API integration (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Next
he: הבא

en: Search
he: חיפוש

en: Category
he: קטגוריה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: Prev
he: קודם

en: Order
he: סידור

en: Clear
he: ניקוי

en: Search results
he: תוצאות חיפוש

en: Products
he: מוצרים

en: Per page
he: לדף

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: Price:
he: מחיר:
