Sage DataStream XML API integration (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: View
kn: ನೋಡು

en: Category:
kn: ವರ್ಗ:

en: Clear
kn: ತೆರವುಗೊಳಿಸು

en: Search results
kn: ಶೋಧನೆಯ ಫಲಿತಾಂಶಗಳು

en: Enable debugging
kn: ದೋಷನಿವಾರಣೆಯನ್ನು ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು
