Sage DataStream XML API integration (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Search
my: ရှာရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Prev
my: ယခင်

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: Search results
my: ရှာလို့ရသောရလဒ်များ
