Sage DataStream XML API integration (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Next
oc: Seguent

en: Search
oc: Recercar

en: Category
oc: Categoria

en: Default
oc: Per defaut

en: View
oc: Veire

en: Category:
oc: Categoria :

en: Prev
oc: Prec.

en: Order
oc: Òrdre

en: Clear
oc: Escafar

en: Search results
oc: Resultats de la recèrca

en: No results found.
oc: O planhèm, cap de resultat es pas estat trobat.

en: Per page
oc: Per pagina

en: Items per page
oc: Elements per pagina
