Sage DataStream XML API integration (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: Search
pl: Szukaj

en: Category
pl: Kategoria

en: Default
pl: Domyślny

en: View
pl: Widok

en: Prev
pl: Poprzedni

en: Order
pl: Kolejność

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Search results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Products
pl: Produkty

en: Enable debugging
pl: Włącz debugowanie

en: Per page
pl: Na stronę

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: Price:
pl: Cena:

en: Display settings.
pl: Ustawienia formatu wyświetlania,
