Sage DataStream XML API integration (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Search
sr: Претрага

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: Order
sr: Редослед
