Sage DataStream XML API integration (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Next
te: తరువాత

en: Search
te: వెతుకు

en: Category
te: వర్గం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: View
te: చూడు

en: Order
te: క్రమం

en: Search results
te: అన్వేషణ ఫలితాలు
