Sage DataStream XML API integration (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Next
tr: Sonraki

en: Search
tr: Ara

en: Category
tr: Kategori

en: Default
tr: Varsayılan

en: View
tr: Görüntüle

en: Prev
tr: Önceki

en: Order
tr: Sıralama

en: Clear
tr: Temizle

en: Search results
tr: Arama sonuçları

en: No results found.
tr: Hiçbir sonuç bulunamadı

en: Products
tr: Ürünler

en: Enable debugging
tr: Hata ayıklamayı etkinleştir

en: Per page
tr: Sayfa başına

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: Price:
tr: Fiyat:

en: Display settings.
tr: Görünüm ayarları.
