Sage DataStream XML API integration (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Next
ar: التالي

en: Search
ar: بحث

en: Category
ar: التصنيف

en: Default
ar: الافتراضي

en: View
ar: عرض

en: Prev
ar: السابق

en: Order
ar: الترتيب

en: Clear
ar: مسح

en: Search results
ar: نتائج البحث

en: Products
ar: المنتجات

en: Per page
ar: لكل صفحة
