Sage DataStream XML API integration (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Next
be: Наступны

en: Search
be: Пошук

en: Category
be: Катэгорыя

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: Category:
be: Катэгорыя:

en: Prev
be: Папярэдні

en: Order
be: Парадак

en: Search results
be: Вынікі пошуку
