Sage DataStream XML API integration (7.x-1.3) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: Search results
dz: འགྲུབ་འབྲས་ཚུ་འཚོལ་ཞིབ་འབད།
