Sage DataStream XML API integration (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Search
eu: Bilatu

en: Category
eu: Kategoria

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: Prev
eu: Aur

en: Order
eu: Ordena

en: Clear
eu: Garbitu

en: Search results
eu: Bilaketaren emaitzak

en: Per page
eu: Orriko

en: Items per page
eu: Elementuak orriak
