Sage DataStream XML API integration (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Search
hy: Որոնել

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Prev
hy: Նախորդ
