Sage DataStream XML API integration (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Next
ja: 次へ

en: Search
ja: 検索

en: Category
ja: カテゴリー

en: Default
ja: デフォルト

en: View
ja: ビュー

en: Prev
ja: 前へ

en: Order
ja: オーダー

en: Clear
ja: クリアー

en: Search results
ja: 検索結果

en: Products
ja: 商品

en: Per page
ja: ページ単位

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: Display settings.
ja: 表示設定。
