Sage DataStream XML API integration (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: Search
lt: Paieška

en: Category
lt: Kategorija

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Prev
lt: Ankstesnis

en: Order
lt: Tvarka

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Products
lt: Prekės

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje
