Sage DataStream XML API integration (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Next
mr: पुढील

en: Search
mr: शोध

en: Category
mr: वर्ग

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: View
mr: बघा

en: Search results
mr: शोध परिणाम
