Sage DataStream XML API integration (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Next
nn: Neste

en: Search
nn: Søk

en: Category
nn: Kategori

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Prev
nn: Forrige

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Search results
nn: Søkeresultat

en: Products
nn: Varer
