Sage DataStream XML API integration (7.x-1.3) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Next
os: Дарддæр

en: Search
os: Агуырд

en: Category
os: Категори

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
