Sage DataStream XML API integration (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Next
ro: Următor

en: Search
ro: Căutare

en: Category
ro: Categorie

en: Default
ro: Implicit

en: View
ro: Afişează

en: Prev
ro: Înapoi

en: Order
ro: Comandă

en: Clear
ro: Elimină

en: Search results
ro: Rezultatele căutării

en: Products
ro: Produse

en: Per page
ro: Per pagină

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: Display settings.
ro: Setări afișare.
