Sage DataStream XML API integration (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Next
bo: འོག་མ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Prev
bo: གོང་མ

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: Search results
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་མཇུག་འབྲས

en: Per page
bo: དྲ་ངོས་རེ་ལ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས
