Sage DataStream XML API integration (7.x-1.3) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Next
bs: Sljedeći

en: Search
bs: Pretraga

en: Category
bs: Kategorija

en: View
bs: Pregled

en: Order
bs: Poredak

en: Search results
bs: Rezultati pretrage

en: Products
bs: Proizvodi
