Sage DataStream XML API integration (7.x-1.3) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Next
cy: Nesaf

en: Search
cy: Chwilio

en: Category
cy: Categori

en: Default
cy: Diofyn

en: View
cy: Gweld

en: Prev
cy: Blaenorol

en: Order
cy: Trefn

en: Clear
cy: Clir

en: Search results
cy: Canlyniadau chwilio

en: Products
cy: Nwyddau

en: Per page
cy: Pob tudalen

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
