Sage DataStream XML API integration (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Next
eo: Sekva

en: Search
eo: Serĉu

en: Category
eo: Kategorio

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: Order
eo: Ordo

en: Search results
eo: Serĉrezultoj
