Sage DataStream XML API integration (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: Search
fa: جستجو

en: Category
fa: دسته بندی

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: View
fa: مشاهده

en: Prev
fa: قبلی

en: Order
fa: سفارش

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Search results
fa: نتایج جستجو

en: Products
fa: محصولات

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: Price:
fa: قیمت:
