Sage DataStream XML API integration (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: Search
lv: Meklēt

en: Category
lv: Kategorija

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: Prev
lv: Iepr

en: Order
lv: Secība

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāts

en: Products
lv: Preces

en: Per page
lv: Pa lapai

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: Price:
lv: Cena:
