Sage DataStream XML API integration (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Next
nl: Volgende

en: Search
nl: Zoeken

en: Category
nl: Categorie

en: Default
nl: Standaard

en: View
nl: Weergeven

en: Prev
nl: Vorige

en: Order
nl: Volgorde

en: Clear
nl: Wissen

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: No results found.
nl: Geen resultaten gevonden.

en: Products
nl: Producten

en: Enable debugging
nl: Debuggen inschakelen

en: Per page
nl: Per pagina

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: Price:
nl: Prijs:

en: Most Popular
nl: Meest populair

en: Display settings.
nl: Weergave-instellingen.
