sagenda (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Email
cs: E-mail

en: Phone Number
cs: Telefonní číslo

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: To date
cs: Do data

en: From date
cs: Od data
