sagenda (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Email
da: E-mail

en: Phone Number
da: Telefonnummer

en: First Name
da: Fornavn

en: Last Name
da: Efternavn

en: To date
da: Til dato

en: From date
da: Fra dato
