sagenda (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Description
de: Beschreibung

en: Email
de: E-Mail

en: Phone Number
de: Telefonnummer

en: First Name
de: Vorname

en: Last Name
de: Nachname

en: To date
de: „Bis“-Datum

en: From date
de: „Von“-Datum

en: Mr
de: Herr

en: Mrs
de: Frau
