sagenda (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Description
fa: شرح

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Phone Number
fa: شماره تلفن

en: First Name
fa: نام

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: To date
fa: تا تاریخ

en: From date
fa: از تاریخ
