sagenda (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Phone Number
fi: Puhelinnumero

en: First Name
fi: Etunimi

en: Last Name
fi: Sukunimi

en: To date
fi: Päättyen

en: From date
fi: Alkaen
