sagenda (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Email
hu: E-mail

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: To date
hu: Záró dátum

en: From date
hu: Kezdő dátum

en: SUBMIT
hu: ELKÜLD
