sagenda (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: First Name
id: Nama Depan

en: Last Name
id: Nama Belakang

en: To date
id: Ke tanggal

en: From date
id: Dari tanggal
