sagenda (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Email
it: E-mail

en: First Name
it: Nome

en: Last Name
it: Cognome

en: To date
it: A data

en: From date
it: Da data
