sagenda (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Email
lv: E-pasts

en: Phone Number
lv: Telefona numurs

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds
