sagenda (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Description
no: Beskrivelse

en: Email
no: E-post

en: First Name
no: Fornavn

en: Last Name
no: Etternavn

en: To date
no: Til dato

en: From date
no: Fra dato
