sagenda (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Email
nl: E-mail

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: To date
nl: Einddatum

en: From date
nl: Begindatum
