sagenda (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: To date
pl: Data końcowa

en: From date
pl: Data początkowa
