sagenda (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Phone Number
pt: Número do Telefone

en: First Name
pt: Nome

en: Last Name
pt: Sobrenome

en: To date
pt: Data final

en: From date
pt: Data inicial
