sagenda (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Phone Number
ru: Номер телефона

en: First Name
ru: Имя

en: Last Name
ru: Фамилия

en: To date
ru: По дату

en: From date
ru: С даты
