sagenda (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Email
sk: E-mail

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: To date
sk: Po dátum

en: From date
sk: Od dátumu
