sagenda (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Email
tr: E-posta

en: Phone Number
tr: Telefon

en: First Name
tr: Adı

en: Last Name
tr: Soyadı
