sagenda (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Phone Number
uk: Номер телефону

en: First Name
uk: Ім'я

en: Last Name
uk: Прізвище

en: From date
uk: Дата початку

en: Mr
uk: Пан

en: Mrs
uk: Пані
