sagenda (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Phone Number
vi: Số điện thoại

en: First Name
vi: Tên

en: Last Name
vi: Họ

en: To date
vi: Đến ngày

en: From date
vi: Từ ngày
