sagenda (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: To date
ca: fins al

en: From date
ca: Des del
